Poznaj nas bliżej

AGAMED – TRANSPORT I OBSŁUGA MEDYCZNA
MOBILNY WYMIAR BEZPIECZESŃTWA

Agamed jest nowoczesną firmą, która świadczy usługi transportu i ratownictwa medycznego oraz usługi medycznego zabezpieczenia imprez masowych. W ramach oferty przeprowadzamy profesjonalne i maksymalnie efektywne szkolenia w zakresie pierwszej pomocy.

Wszystkie nasze działania opieramy na idei, że „pomoc medyczna to najwyższa forma pomocy”. Ta sentencja każdego dnia determinuje naszą codzienną pracę oraz uczy pokory, która pozwala nam skutecznie ratować zdrowie i życie.
 
NASZYM KLIENTOM ZAPEWNIAMY PRAWDZIWE PARTNERSTWO, DZIĘKI KTÓREMU WSPÓLNIE ŚWIADCZYMY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

GDY CHODZI O LUDZKIE ŻYCIE NIE MA MIEJSCA NA KOMPROMISY, DLATEGO NAJTRUDNIEJSZE WYZWANIA TO NASZA CODZIENNOŚĆ

europa

 

OBSŁUGUJEMY CAŁĄ EUROPĘ, USŁUGI BEZ GRANIC

Pomoc medyczna nie uznaje granic województw, regionów, czy państw, dlatego świadczymy nasze usługi na terenie całej Europy. Naszą ofertę dedykujemy zarówno korporacjom, jak i małym placówkom medycznym oraz organizatorom imprez masowych reprezentujących dowolną branżę. 

 DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ, KADRA SPECJALISTÓW

Kadrę Agamed tworzą profesjonalni ratownicy medyczni, współpracujący lekarze wielu specjalności oraz personel techniczno-pomocniczy. Naszym największym kapitałem jest doświadczenie, wiedza, umiejętności i zaangażowanie, które łączymy w usługi najwyższej jakości.

NIEZAWODNE PROCEDURY, SKUTECZNE KNOW-HOW

W ratownictwie medycznym najważniejsze są procedury, które decydują o powodzeniu całej akcji, a tym samym o ludzkim zdrowiu i życiu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu stworzyliśmy niezawodne know how, dlatego działamy szybko, sprawnie oraz przede wszystkim skutecznie.

NOWOCZESNY SPRZĘT, INWESTUJEMY W ROZWÓJ

W naszej codziennej pracy ogromną rolę odgrywa sprzęt diagnostyczny, ratowniczy i zabiegowy, dlatego systematycznie modernizujemy naszą flotę oraz inwestujemy w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu możemy gwarantować najwyższy poziom usług.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
WYBIERZ OFERTĘ Z GWARANCJĄ KORZYŚCI
Każde pytanie zamienimy w wyczerpującą odpowiedź oraz ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb!